Menu

Platintojas jūsų rajone

Video

 

 

 

Eligiusz Szymański Główny Konstruktor

 

 

Farmtrac 7100 DT IIIB

 

Informacija

Farmtrac yra europinis žemės ūkio traktorių gamintojas. Įmonė įkurta 2000 m. Farmtrac traktoriai yra apdovanoti daugeliu apdovanojimu, o jų konstrukcija atitinka pedantiškas europines normas EURO IIIA, yra paprasta ir patikima bei pasižymi žemais eksploatacijos kaštais.

Jų gamyboje naudojami pasaulinės klasės komponentai – tarp kitų ir originalus Perkins variklis, pavarų dėžė Carraro / ZF, Bosch, MITA ir kiti. Tai garantuoja traktorių patvarumą ir patikimumą net esant sudėtingoms oro ar vietovės sąlygoms.

Apie mus

FARMTRAC TRACTORS EUROPE yra dalis koncerno Escorts Ltd – pasaulinio variklių magnato ir gamintojo, veikiančio nuo 1944 m. Farmtrac gamybą pradėjo 2000 metais Lenkijoje ir šiandien yra didžiausias šalyje žemės ūkio traktorių gamintojas. Farmtrac traktoriai parduodami į daugiau nei 15 Europos šalių.

Farmtrac traktoriai pasižymi paprasta ir patikima konstrukcija, kurioje naudojami geriausi pasaulio komponentai. Tarp mūsų tiekėjų yra ZF, Bosch, Perkins, Carraro, MITA ir kiti žinomų prekinių ženklų atstovai.

Turime savo atskirą gaminių vystymo skyrių, kuriame įdarbiname geriausius specialistus – dažnai su didesne nei 30 metų patirtimi. Visos mūsų mašinos yra aprobuotos Europoje ir atitinka europines normas. Mes siūlome 20 tipų ir atmainų traktorius.